Contact

Voor vragen over de Natuurwerkdag neem je contact op met een contactpersoon in jouw eigen provincie.

Voor landelijke vragen over de Natuurwerkdag neem je contact op met een medewerker van LandschappenNL.

Contactpersonen landelijk kantoor

LandschappenNL

Contactpersoon
Sascha van Breukelen 
Landelijke pers

s.vanbreukelen@landschappen.nl
030-234 50 27
www.landschappen.nl

LandschappenNL

Contactpersoon
Deborah van Harten 
Online Communicatie

d.vanharten@landschappen.nl
030-234 50 26
www.landschappen.nl

Contactpersonen in de provincie

Landschap Overijssel
Stichting Landschapsbeheer Gelderland
Landschapsbeheer Friesland

Contactpersoon
Wilma Geertsma

info@landschapsbeheerfriesland.nl 
Telefoon: 0512 38 38 00
www.landschapsbeheerfriesland.nl

Landschap Erfgoed Utrecht

Contactpersoon
Willemijn van Hees

w.vanhees@landschaperfgoedutrecht.nl
Telefoon: 030 - 22 19 712
www.landschaperfgoedutrecht.nl/

Landschap Noord-Holland

Contactpersoon
Jacqueline Boeckhorst 


j.boeckhorst@landschapnoordholland.nl
Telefoon: 06-54920210
www.landschapnoordholland.nl/

De Groene Motor (Zuid-Holland)

Contactpersoon
Ellen Zwetsloot

e.zwetsloot@degroenemotorzh.nl
Telefoon: 06-30203175
www.zuidhollandslandschap.nl/de-groene-motor

Landschapsbeheer Zeeland

Contactpersoon
Pieter Voets

pieter.voets@landschapsbeheerzeeland.nl
Telefoon: 0113 - 23 09 36 
www.landschapsbeheerzeeland.nl/

Coordinatiepunt Landschapsbeheer Brabants Landschap

Contactpersoon
Marjolein Jellema

mjellema@brabantslandschap.nl
Telefoon: 06-52318813
www.brabantslandschap.nl/

IKL-Limburg

Contactpersoon
Rudy Klaassen

r.klaassen@ikl-limburg.nl
Telefoon: ​046 3030 538
www.ikl-limburg.nl/

Landschapsbeheer Flevoland

Contactpersoon
Rebecca Wielink

wielink@landschapsbeheer.net
Telefoon: 06-30253499
www.landschapsbeheer.net/

Landschapsbeheer Drenthe

Contactpersoon
Pieter Posthumus 

p.posthumus@lbdrenthe.nl
Telefoon: 06-1151 5892
www.landschapsbeheerdrenthe.nl/

Landschapsbeheer Groningen

Contactpersoon
Elmar Schraa

E.Schraa@landschapsbeheergroningen.nl
Telefoon: 06-139 816 07
www.landschapsbeheergroningen.nl/