Contact

Voor vragen over de Natuurwerkdag neem je contact op met een contactpersoon in jouw eigen provincie.

Voor landelijke vragen over de Natuurwerkdag neem je contact op met een medewerker van LandschappenNL.

Contactpersonen landelijk kantoor

LandschappenNL

Contactpersoon
Sascha van Breukelen 
Landelijke pers

s.vanbreukelen@landschappen.nl
030-234 50 27
www.landschappen.nl

LandschappenNL

Contactpersoon
Deborah van Harten 
Online Communicatie

d.vanharten@landschappen.nl
030-234 50 26
www.landschappen.nl

Contactpersonen in de provincie

Heb je vragen over de Natuurwerkdag in jouw provincie? Neem dan contact op met een contactpersoon uit jouw eigen provincie.

Landschap Overijssel
Stichting Landschapsbeheer Gelderland
Landschapsbeheer Friesland

Contactpersoon
Wilma Geertsma

info@landschapsbeheerfriesland.nl 
Telefoon: 0512 38 38 00
www.landschapsbeheerfriesland.nl

Landschap Erfgoed Utrecht

Contactpersoon
Willemijn van Hees

w.vanhees@landschaperfgoedutrecht.nl
Telefoon: 030 - 22 19 712
www.landschaperfgoedutrecht.nl/

Landschap Noord-Holland

Contactpersoon
Annika Langeveld


a.langeveld@landschapnoordholland.nl
Telefoon: 06-33333220
www.landschapnoordholland.nl/

De Groene Motor (Zuid-Holland)

Contactpersoon
Ellen Zwetsloot

e.zwetsloot@degroenemotorzh.nl
Telefoon: 06-30203175
www.zuidhollandslandschap.nl/de-groene-motor

Landschapsbeheer Zeeland

Contactpersoon
Pieter Voets

pieter.voets@landschapsbeheerzeeland.nl
Telefoon: 0113 - 23 09 36 
www.landschapsbeheerzeeland.nl/

Coordinatiepunt Landschapsbeheer Brabants Landschap

Contactpersoon
Nicole van der Heijden

nvanderheijden@brabantslandschap.nl 
Telefoon: 0411 760 593
www.brabantslandschap.nl/

Limburgs Landschap

Contactpersoon
Lia Oosterwijk

l.oosterwijk@limburgs-landschap.nl
www.limburgs-landschap.nl

Landschapsbeheer Flevoland

Contactpersoon
Arda van der Lee

vanderlee@landschapsbeheer.net
Telefoon: 06-53999530
www.landschapsbeheer.net/

Landschapsbeheer Drenthe

Contactpersoon
Thirza Mulder

t.mulder@lbdrenthe.nl
Telefoon: 06-151 794 48
www.landschapsbeheerdrenthe.nl/

Landschapsbeheer Groningen

Contactpersoon
Elmar Schraa

E.Schraa@landschapsbeheergroningen.nl
Telefoon: 06-139 816 07
www.landschapsbeheergroningen.nl/