Aan de slag in het Land van Anna

Meld je aan
  • Zaterdag 7 november 2026
  • 09:00 - 12:00
  • Goirle
  • Maaien, Overig, Snoeien, ...

Wat ga je doen?

Kom op 7 november naar het prachtige beekdal van de Leij, bij het “Land van Anna” op het Landgoed Gorp en Roovert. Hier ga je aan de slag met het snoeien en knotten van wilgen, en het verwijderen van bramen en Japanse duizendknoop. Maak takkenrillen en broeihopen van gesnoeide takken en help mee om het graslandje te onderhouden. Geniet van de gezellige sfeer en ontmoet gelijkgestemde natuurliefhebbers terwijl je de natuur een handje helpt. Samen maken we deze bijzondere plek nog mooier!

Onze impact

Als je aan de slag gaat, lever je een waardevolle bijdrage aan de natuur. Aan het einde van de dag zie je het resultaat van je werk: een prachtig stukje Brabants cultuurlandschap dat weer tot leven komt. Dit gebied biedt een thuis voor bijzondere planten en dieren, die anders misschien geen plek zouden hebben. Jouw inzet maakt echt een verschil en helpt onze biodiversiteit te beschermen. Samen zorgen we ervoor dat de natuur een fijne plek blijft voor de komende generaties.

Praktische informatie

Trek laarzen of stevige werkschoenen aan en zorg voor een werkbroek. Neem ook werkhandschoenen mee om veilig aan de slag te kunnen. Voor koffie en thee met iets lekkers van de bakker wordt gezorgd, dus kom gerust met een lege maag. We verzamelen bij het Kerklaantje, vlakbij het bruggetje over de Leij, waar voldoende parkeergelegenheid is. Ook voor kinderen zijn er leuke activiteiten, dus neem ze gerust mee!

Elly de Egel

ambassadeursoort

Help je mee om mijn leefgebied aantrekkelijk te houden? Dikke knuffel :)

Heb je een vraag over deze klus?

Stel een vraag

Deel deze pagina

  • Gekopieerd
Ik meld mij aan
Wij melden ons aan
  • Zaterdag 7 november 2026
  • 09:00 - 12:00
  • Goirle Route
  • verzamelen bij het Kerklaantje ter hoogte van bruggetje over de Leij
  • Maaien , Overig , Snoeien , Takkenril maken , Zagen
  • Geschikt voor kinderen
  • 23 van 25 plekken beschikbaar