Heideschonen op het Holtingerveld
Meld je aanWat ga je doen?
Ga op vrijdagochtend 6 november mee naar het prachtige Holtingerveld en steek samen met andere natuurliefhebbers de handen uit de mouwen. We verwijderen jonge vliegdennen met behulp van knipscharen en handzaagjes. Van de afgeknipte boompjes maken we mooie hopen. Tussendoor is er natuurlijk tijd voor koffie, thee en iets lekkers.
Onze impact
Met jouw inzet krijgt de heide weer ruimte om te groeien en te bloeien. Door jonge dennen weg te halen, blijft het karakteristieke heidelandschap behouden. De takkenhopen die ontstaan, bieden daarnaast schuilplekken voor insecten en kleine dieren. Je ziet aan het eind van de dag direct resultaat van je werk.
Praktische informatie
Trek stevige schoenen of laarzen aan en draag kleding die vies mag worden. Heb je werkhandschoenen? Neem ze gerust mee. Heb je die niet, dan zorgen wij ervoor. We verzamelen op de aangegeven locatie, waar je ook kunt parkeren. Onze begeleiders helpen je op weg. Doe mee en beleef een gezellige ochtend buiten, terwijl je iets waardevols doet voor de natuur! Wij sturen je vooraf een mail met de exacte locatie.