Natuurtuin Oranjepolder knot, maait, snoeit en bouwt
Meld je aanWat ga je doen?
We gaan wilgen knotten, maaisel opruimen en poelen schonen. Ook gaan we met de wilgentakken een afscheiding vlechten en de takkenrillen ophogen. Dit werk doen we in ploegjes onder begeleiding van een werkgroeplid. Kinderen zijn welkom, wel onder begeleiding van hun (groot)ouder/verzorger.
Onze impact
In deze zeekleipolder is een grote diversiteit aan planten en dieren te vinden. Bezoekers genieten er in het voorjaar weer van. Ook schoolklassen komen hier om de natuur te ontdekken en waterdiertjes te scheppen.
Anneke Hamers
coördinator IVN Natuurtuin Oranjepolder
Kom ons helpen en wij zorgen voor koffie/thee en een kom stevige soep. Wij zorgen voor de gereedschappen. Trek stevige schoenen of laarzen aan, het kan erg modderig zijn. De vlag hangt uit, we maken er een leuke dag van!
Heb je een vraag over deze klus?
Stel een vraag
Ik meld mij aan
Wij melden ons aan