Opslag verwijderen heide Ontwijk

Meld je aan
  • Zaterdag 7 november 2026
  • Donkerbroek
  • Boompjes/struiken verwijderen, Hei opschonen, Snoeien, ...

Wat ga je doen?

Ga aan de slag in het prachtige Natuurgebied Ontwijk bij Donkerbroek! Dit 19e-eeuwse landgoed, bekend als het Wandelbos, nodigt je uit om de natuur weer ruimte te geven. Samen maken we de heide vrij van opslag, zodat de unieke flora en fauna de kans krijgen om te bloeien. Geniet van de frisse lucht en het gezelschap van andere natuurliefhebbers terwijl je bijdraagt aan het behoud van deze bijzondere plek. Zet je handen uit de mouwen en ontdek wat jij voor de natuur kunt betekenen!

Onze impact

Als je aan de slag gaat om de heide vrij te maken van boompjes, zie je aan het eind van de dag direct resultaat. Dit werk is cruciaal, want zonder jouw inzet groeit de heide langzaam dicht. Dan verdwijnt dit bijzondere natuurtype en gaan waardevolle planten en dieren verloren. Jouw bijdrage maakt een groot verschil voor de biodiversiteit. Samen zorgen we ervoor dat de heide zijn unieke karakter behoudt!

Praktische informatie

Neem stevige schoenen of laarzen aan en trek kleding aan die geschikt is om buiten mee te werken. Tijdens het werk staan er koffie, thee en soep voor je klaar om je energieniveau op peil te houden. Je kunt parkeren bij de ingang van het bos op de parkeerplaats, of langs de weg parkeren en een klein stukje lopen naar de heide, dit wordt goed aangegeven. Er is ook begeleiding aanwezig om je te helpen waar nodig. Maak je klaar voor een geweldige dag in de natuur!

Heb je een vraag over deze klus?

Stel een vraag

Deel deze pagina

  • Gekopieerd
Ik meld mij aan
Wij melden ons aan

Het maximale aantal deelnemers is bereikt. Het is helaas niet meer mogelijk om je in te schrijven.

Het maximale aantal deelnemers is bereikt. Het is helaas niet meer mogelijk om als groep in te schrijven.

  • Zaterdag 7 november 2026
  • Donkerbroek Route
  • Boompjes/struiken verwijderen , Hei opschonen , Snoeien , Zagen
  • Geschikt voor kinderen
  • 0 van 30 plekken beschikbaar