Handen uit de mouwen bij Tuinderij Op Maarhuizen
Meld je aanWat ga je doen?
Kom je helpen op de wierde van Maarhuizen? Hier starten we een regeneratieve voedseltuin, helemaal zonder machines en bestrijdingsmiddelen. Je gaat aan de slag met maaien met de zeis, het aanleggen van nieuwe bedden en het poten van bollen. En we maken een stevige takkenril. Tijdens het werk geniet je van gezellige momenten en een lekkere pauze. Samen creëren we een plek waar mensen zelf hun groenten komen oogsten en we ook de voedselbank in Winsum ondersteunen!
Onze impact
Als je aan de slag gaat, zie je aan het eind van de dag direct resultaat: een lange takkenril, nieuwe teeltbedden, geknotte wilgen of goed gepote bollen. Dit werk is belangrijk voor de natuur, omdat het zorgt voor nestgelegenheid voor vogels en andere dieren. Jouw inzet helpt de biodiversiteit te vergroten en biedt de natuur een kans om te bloeien. Samen maken we de wereld om ons heen een stukje groener en gezelliger!
Praktische informatie
Neem stevige schoenen aan en trek kleding aan die past bij het weer. Denk ook aan werkhandschoenen, als je die hebt. Tijdens het werk geniet je van koffie, thee en iets lekkers. Er is ruime parkeergelegenheid, dus je kunt gemakkelijk parkeren. Geen zorgen, er is begeleiding om je te helpen waar nodig!
Hannelore Börger
Tuinder