Onderhoud weiland met houtwallen en knotten
Meld je aanWat ga je doen?
Dit jaar gaan we werken op een terrein van Brabantslandschap wat we als IVN Best al vele jaren onderhouden. Kom mee werken en zie hoe ons landschap er vroeger overal uitzag, met houtwallen oude knotwilgen en een haag van elzen. Al vele jaren organiseert IVN Best deze natuurwerkdag met als doel lekker werken in de natuur. En steeds op een nieuwe locatie, je hoeft als deelnemer niets mee te nemen, of je moet een dieet hebben waar we geen rekening mee gehouden hebben.(mail me even voor info) IVN Best zorgt overal voor, van de koffie tot aan het eten tussen de middag. Gereedschap en handschoenen hebben we genoeg, doe oude kleren aan want die hebben we niet extra bij. Het kan er nat zijn dus neem laarzen mee. Er is voor de deelnemers veel te zagen, van dunne boompjes tot wat echt werk waar je je tanden in kan zetten. Elk jaar is het een leuk evenement waar iedereen aan mee kan doen. Na afloop is er een borrel en sluiten we het gezellig af.
Onze impact
Dit stukje natuur is zeer waardevol, ook om te laten zien hoe het vroeger was.
Het is ook om de cultuurhistorie in stand te houden, als je niks doet dan wordt het één groot bos en het is juist zo mooi om meer biodiversiteit te krijgen.
Praktische informatie
Zoals al vele jaren werkt de scouting mee er is dan werk voor zelfs de jeugd vanaf 5 jaar. Maximum leeftijd is er niet en welke taal je spreekt ook niet. Laat je verassen door onze gastvrijheid.
Jeroen Appeldoorn
locatie leider