Natuurkampeerterrein winterklaar maken
Meld je aanWat ga je doen?
Op natuurkampeerterrein Gloeiend Groen is er in altijd wat te snoeien, maaien, planten of anderzins te onderhouden. De natuurwerkdag willen we gebruiken om wilgen te knotten en andere bomen en struiken te snoeien. Met het snoeiafval gaan we de houtrillen verhogen en versterken. Daarnaast kan een deel van de hoge grasranden op de camping gemaaid worden. Het maaisel bewaren we op een hooimijt. Her en der zijn er nog andere leuke onderhoudsklussen, dus er is voor ieder wat wils.
Onze impact
Op ons terrein zijn we het hele jaar bezig met de biologische diversiteit. Door het bijhouden van de houtrillen en hooimijt geven we veel (kleine) dieren een beschutte en veilige plek. Door het hoge gras nu te maaien, kunnen in het voorjaar bloemen en grassen zich goed ontwikkelen.
Praktische informatie
Aangezien we wat meer op hoogte werken is het niet ideaal om kleinere kinderen mee te nemen. Jongeren die zelfstandig aan het werk zijn zeker welkom.
Het terrein is vlak, maar we hebben weinig ervaring met mensen die een beperkte mobiliteit hebben. De werkzaamheden passen nu niet helemaal bij iemand met een beperkte mobiliteit. Maar als je denkt het werk te kunnen doen, dan ben je van harte welkom.
We spreken goed Engels en een beetje Duits.
Lennard Mokveld
Eigenaar