Onderhoud verborgen pluktuin Ten Boersterbos

Meld je aan
  • Zaterdag 7 november 2026
  • 10:00 - 15:00
  • Ten Boer
  • Bollen planten, Maaien, Overig, ...

Wat ga je doen?

Er is natuurlijk mooi snoeiwerk te doen en we gaan de bestaande paden verruimen. Daarnaast gaan we wilgentenen vlechten met bindtouw, en we zorgen dat deze waterdicht worden.

En wil je leren hoe je boomspiegels maakt? Dan ben je aan het goede adres! Onder de fruitbomen maken we mooie spiegels waar dan uiteindelijk oude koeienmest op gaat. Niks beters dan koeienmest natuurlijk!

Dit is ook de tijd dat de bladeren langzaam van de bomen vallen, dus als er niet teveel bladeren aan de bomen zitten wordt er gesnoeid. Omdat de bramen dit jaar hun best hebben gedaan, nemen we deze ook mee in de snoeironde.

Van het snoeiafval maken we takkenrillen. Dit is goed voor de dieren die graag beschut overwinteren.

Onze impact

Meer open plekken door het weghalen van overdadige bramengroei, mooie bomenspiegels waar verse mest op komt en een waterdicht prieel van wilgentenen.

Praktische informatie

Neem geschikte kleding voor buiten mee, zodat je comfortabel aan de slag kunt. Koffie en thee staan voor je klaar om je energie op peil te houden. De activiteit is toegankelijk voor alle leeftijden, dus neem gerust de hele familie mee. Parkeren kan eenvoudig in de buurt, en je krijgt tijdens het werk begeleiding waar nodig. Maak je klaar voor een dag vol plezier en natuur!

Harrie Meier

Bestuurslid

Iedereen is van harte welkom op de Natuurwerkdag in de pluktuin van Dorpsbelangen Ten Boer. Voor koffie/thee en lunch wordt gezorgd!

Heb je een vraag over deze klus?

Stel een vraag

Deel deze pagina

  • Gekopieerd
Ik meld mij aan
Wij melden ons aan
  • Zaterdag 7 november 2026
  • 10:00 - 15:00
  • Ten Boer Route
  • Verzamelen bij de kerk aan de Groene Zoom
  • Bollen planten , Maaien , Overig , Snoeien , Wilgen knotten , Zagen
  • Geschikt voor kinderen
  • 18 van 20 plekken beschikbaar