Zaailingen redden op Landgoed De Moeren
Meld je aanWat ga je doen?
Ga mee aan de slag op het prachtige Landgoed de Moeren in Zundert tijdens de Natuurwerkdag! Je redt kansarme zaailingen en helpt om jonge berken en grove dennen te oogsten op de heide. Dit voorkomt dat de heide overwoekerd raakt en zorgt ervoor dat nieuwe aanplant, zoals de Turkse Zilverspar, beter kan groeien. Je leert verschillende boomsoorten kennen en kijkt op een nieuwe manier naar de natuur. Het wordt niet alleen leerzaam, maar ook een gezellige dag vol ontmoetingen! Heb je geen vervoer? Geef het aan bij je aanmelding, dan regelen we een lift voor je.
Onze impact
Als je vandaag aan de slag gaat, maak je een echt verschil voor de natuur. Je oogst boompjes die anders vernietigd zouden worden en geeft ze een tweede leven. Neem er gerust een paar mee naar huis om jouw tuin of omgeving te vergroenen. Dit is belangrijk, want meer groen helpt ons om de gevolgen van drogere en hetere zomers te verzachten. Samen zorgen we voor een groenere buurt en een gezondere provincie!
Praktische informatie
Kleed je warm aan en trek een goede regenjas en waterdichte schoenen aan. Neem tuingereedschap mee, zoals een spade of snoeischaar, als je dat hebt. Vergeet ook je werkhandschoenen en een thermos met iets te eten en drinken niet, want diep in het bos zijn er soms geen faciliteiten. We ontmoeten je om 8.45 uur op de parkeerplaats tegenover café In den Anker, Rucphenseweg 37 in Zundert. Ook als je maar een uurtje kunt helpen, is dat altijd welkom!